BEAUTY UK LIPSTICK

22,90 zł

Klasyczne pomadki do ust marki Beauty UK. Więcej szczegółów

Najlepiej sprzedająca się w Wielkiej Brytanii linia pomadek marki Beauty UK obejmuje kolekcję zmysłowych odcieni o mocnej pigmentacji i gładkiej aplikacji. W gamie znajdują się pomadki o połyskującym wykończeniu. Wszystkie pomadki zostały zamknięte w wygodnym opakowaniu, które zmieści się nawet w małej torebce. Dodatkowym atutem produktu jest balsam w takim samym kolorze jak pomadka, schowany w zakrętce produktu - należy przekręcić górną, kolorową część zatyczki, aby skorzystać z odżywczego balsamu.

Pojemność: 3,7 g.

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.