JORDANA NAIL POLISH CORRECTOR PEN

21,90 zł

Marker do korygowania manicure. Więcej szczegółów

Marker do korygowania manicure. Łatwo usuwa błędy i niedoskonałości manicure. Formuła wzbogacona o składniki nawilżające i odżywcze. Wymienna końcówka.

Wyprodukowany w Niemczech.

Końcówkę aplikatora zamocz w zmywaczu do paznokci, a następnie dokładnie oczyć okolice paznokcia z pozostałości lakieru. Zawsze pamiętaj o wyczyszczeniu chusteczką aplikatora po uzyciu. 
Aby wymienić końcówkę, wystarczy trzymać marker w pozycji pionowej i delikatnie pociagnąć za zużytą końcowkę. Na jej miejscu nalezy umieścić nową końcówkę.

MARKA JORDANA

Jordana Cosmetics to rodzinne przedsiębiorstwo kosmetyczne z siedzibą w Los Angeles, w Kalifornii. Od 25 lat filozofia marki jest niezmienne nastawiona na oferowanie kobietom wysokiej jakości kosmetyków w bardzo przystępnych cenach.  
Zaangażowanie właścicieli marki Jordana w tworzenie kosmetyków wysokiej jakości zostało docenione w skali globalnej. Marka zdobyła już uwagę, zaangażowanie i lojalność milionów kobiet na całym świecie. Kobiety niezależnie od wieku, poziomu dochodów oraz pochodzenia mają teraz dostęp do ekscytujących i kolorowych kosmetyków, dzięki którym mogą poczuć się jeszcze piekniejsze!  
Porfolio Jordana obejmuje produkty o nowoczesnych opakowaniach, zaawansowanych formułach i modnych odcieniach. Większość kosmetyków jest produkowana w USA. Te wyjątkowe cechy marki gwarantują klientkom na całym świecie pełną satysfakcję z produktów.   

Jordana jest wiodąca marką przystepnych kosmetyków do makijażu, o wyjątkowej relacji ceny do jakości.