BEAUTY UK DOUBLE ENDED PENCIL

21,90 zł

Dwustronne kredki do powiek. Więcej szczegółów

Dwustronne kredki do powiek z jednej strony mają klasyczną konturówkę do powiek w czarnym odcieniu, a z drugiej strony cień do powiek o aksamitnie kremowej konsystencji. Tak uniwersalne połączenie dwóch niezbędnych produktów sprawia, że codzienny makijaż oczu możesz teraz wykonać szybko, wygodnie i precyzyjnie, w dowolnym miejscu. Kredkę można stosować także jako produkt bazowy do wykonania następnie pełnego makijażu spojrzenia.

Gramatura: 3,2 g.

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.