BEAUTY UK PHANTOM TRUE BLACK

21,90 zł

Czarny eyeliner z gumowym aplikatorem.  Więcej szczegółów

Wyróżnij się w tłumie dzięki niesamowitemu makijażowi spojrzenia! Czarny eyeliner w płynie, który umożliwia podkreślenie spojrzenie cienką lub spektakularną, grubą kreską. Precyzyjny, gumowy aplikator zapewnia intensywne i odporne na rozmazywanie wykończenie makijażu.

Wyjątkowo długotrwała formuła eyelinera wyróżnia się niezwykle nasyconym, czarnym odcieniem, który utrzymuje się na powiekach przez cały dzień, bez rozmazywania.

Pojemność: 5 ml.

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.