BEAUTY UK MASCARA DEFINE FX

Produkt wkrótce dostępny

19,90 zł

Nowa maskara o działaniu wydłużająco-rozdzielającym rzęsy. Więcej szczegółów

Formuła najnowszej maskary z portfolio marki Beauty UK została opracowana w celu zapewnienia rezultatu zmysłowego wachlarza rzęs. Precyzyjna i wygodna aplikacja dodaje rzęsom objętości oraz długości, nie pozostawiając grudek. 

Innowacyjna formuła maskary w połączeniu z elastyczną, gumową szczoteczką, która pokrywa każdą rzęsę tuszem, pozwala na idealne rozdzielenie i ułożenie rzęs dla osiągnięcia indywidualnego rezultatu końcowego.

Pojemność: 9 ml.

ffff

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.