Rabat! BEAUTY UK EYEBROW KIT ZESTAW DO MAKIJAŻU BRWI

BEAUTY UK EYEBROW KIT

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24,90 zł

-8,00 zł

32,90 zł

Kompletny zestaw do makijażu brwi. Więcej szczegółów

Zgrabny, kieszonkowy zestaw zawiera wszystkie produkty niezbędne do perfekcyjnego podkreślenia brwi – trzy plastyczne cienie do brwi oraz wosk, który utrwala uzyskany rezultat oraz wydłuża trwałość makijażu. Dodatkowo w zestawie znajduje się dwustronny aplikator (gumowa końcówka pomaga ułożyć brwi, podczas czy miękka gąbeczka służy do aplikacji cieni) oraz niezwykle precyzyjną, miniaturową pincetę.  

Gramatura cieni do brwi: 3 x 1,4 g (4,2 g)

Pojemność żelu do brwi: 1 g

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.