BEAUTY UK LIQUID EYELINER

Ostatnie egzemplarze!

19,90 zł

Czarny eyeliner w płynie. Więcej szczegółów

Wszystkim fankom precyzyjnych kresek wykonanych płynnym eyelinerem prezentujemy Liquid Eyeliner od marki Beauty UK, których wyróżnia się silnie napigmentowaną czarnym kolorem formułą. Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu ułatwiającym narysowanie kreski. Aplikator w postaci stabilnego, cienko zakończonego markera wykonanego z nylonu zapewnia pełną precyzję przy wykonywaniu zarówno cienkich, jak i wyrazistych kresek. 

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.