BEAUTY UK ULTIMATE CONTOUR PALETTE

Ostatnie egzemplarze!

39,90 zł

Paleta do konturowania rysów twarzy. Więcej szczegółów

Bestseller marki Beauty UK!

Idealne wyrzeźbienie rysów twarzy stało się możliwe dzięki połączeniu trzech uniwersalnych odcieni przeznaczonych do konturowania, rozświetlania i przyciemniania skóry. Odpowiednie połączenie i zastosowanie odcieni zawartych w kultowym zestawie Ultimate Contour Palette od marki Beauty UK pozwala uwydatnić naturalne piękno konturu twarzy i wyrzeźbić kości policzkowe. Wyjątkowa, kremowo - pudrowa formuła produktu ułatwia aplikację oraz rozprowadzenie produktu na skórze. Zestaw zawiera dodatkowo bardzo czytelny instruktaż pokazujący krok po kroku w jaki sposób konturować rysy twarzy.

Gramatura: 7,2 g (3 x 2,4 g)

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.