BEAUTY UK COMPACT FACE POWDER

26,90 zł

Matujący puder do cery w kompakcie.  Więcej szczegółów

Puder w kompakcie Face Powder marki Beauty UK wyróżnia się delikatną, aksamitną konsystencją i zapewnia matowe wykończenie makijażu. Puder został zamkniętym w wygodnym, połyskującym opakowaniu z lusterkiem, które sprawdzi się idealnie na co dzień w torebce, jak i podczas podróży. Dołączona do zestawu gąbeczka umożliwia aplikację pudru w dowolnej chwili w ciągu dnia. Produkt dostępny w 4 uniwersalnych odcieniach. 

Gramatura: 9 g.

MARKA BEAUTY UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów modyRozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.