NYX TWIN CAKE

19,90 zł

Puder matujący w kompakcie. Więcej szczegółów

Puder matujący w kompakcie, który można stosować samodzielnie lub po nałożeniu podkładu. Zapewnia rezultat nieskazitelnej, ujednoliconej cery. Dla uzyskania delikatnego rezultatu krycia i zmatowienia cery, puder aplikuj bezpośrednio na skórę przy użyciu gąbeczki znajdującej się w zestawie. Dla mocniejszego krycia i matowego wykończenia, puder nakładaj po podkładzie.

Puder odpowiedni dla wszystkich typów cery. Hamuje błyszczenia cery, zmniejsza widoczność porów, nie zatykąc ich. Wyróżnia się lekką i aksamitnie gładka konsystencją. 

Gramatura: 11 g.

MARKA NYX

Marka kosmetyków do makijażu NYX powstała w 1999 roku w sercu słonecznego Los Angeles, gdzie załozycielka marki - młoda Toni Ko stworzyła swoją pierwszą linię kosmetyków, o której marzyła już jako nastolatka. Markę NYX wyróżniają wysokiej jakości produkty, oferowane w przystępnych cenach i modnych odcieniachMożliwość łączenia i różnorodnego wykorzystaniakosmetyków NYX pozwala bawić się kolorami i fakturami, a także kreować dowolne makijaże - od najbardziej naturalnych, po niezwykle widowiskowe.