JORDANA POWDER BRONZER

12,90 zł

Prasowany bronzer do twarzy i ciała. Więcej szczegółów

Prasowany bronzer do twarzy i ciała o niezwykle gładkiej i lekkiej konsystencji, która po aplikacji pozostawia na skórze uczucie komfortu. Bronzer zawiera delikatne cząsteczki rozswietlające, które sprawiają że skóa wygląda niczym naturalnie muśnięta słońcem.

Odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Gramatura: 7,4 g

MARKA JORDANA

Jordana Cosmetics to rodzinne przedsiębiorstwo kosmetyczne z siedzibą w Los Angeles, w Kalifornii. Od 25 lat filozofia marki jest niezmienne nastawiona na oferowanie kobietom wysokiej jakości kosmetyków w bardzo przystępnych cenach.  
Zaangażowanie właścicieli marki Jordana w tworzenie kosmetyków wysokiej jakości zostało docenione w skali globalnej. Marka zdobyła już uwagę, zaangażowanie i lojalność milionów kobiet na całym świecie. Kobiety niezależnie od wieku, poziomu dochodów oraz pochodzenia mają teraz dostęp do ekscytujących i kolorowych kosmetyków, dzięki którym mogą poczuć się jeszcze piekniejsze!  
Porfolio Jordana obejmuje produkty o nowoczesnych opakowaniach, zaawansowanych formułach i modnych odcieniach. Większość kosmetyków jest produkowana w USA. Te wyjątkowe cechy marki gwarantują klientkom na całym świecie pełną satysfakcję z produktów.   

Jordana jest wiodąca marką przystepnych kosmetyków do makijażu, o wyjątkowej relacji ceny do jakości.