NYX FLAT TOP SMALL

22,90 zł

Wielofunkcyjny pędzelek do makijażu. Więcej szczegółów

Wielofunkcyjny pędzelek do makijażu, wykonany z włosia syntetycznego i naturalnego, o prostym zakończeniu. Sprawdzi się idealnie do nakładania różu, rozświetlacza czy bronzera, jak również pudru do twarzy. Dla efektu nieskazitelnej aplikacji, produkty rozprowadzaj na skórze kolistymi ruchami.

Kolekcja pędzli marki NYX wyróżnia się jasnoszarymi uchwytami, czarnymi błyszczącymi nasadkami. Wykonane są z włosia naturalnego lub syntetycznego. Pedzle wykonane z włosia naturalnego są dedykowane do produktów o pudrowej konsystencji, podczas gdy syntetyczne włosie sprawdzi się idealnie do rozprowadzania produktów płynnych oraz kremowych, zapewniając nieskazitelne wykończenie. 

MARKA NYX

Marka kosmetyków do makijażu NYX powstała w 1999 roku w sercu słonecznego Los Angeles, gdzie załozycielka marki - młoda Toni Ko stworzyła swoją pierwszą linię kosmetyków, o której marzyła już jako nastolatka. Markę NYX wyróżniają wysokiej jakości produkty, oferowane w przystępnych cenach i modnych odcieniachMożliwość łączenia i różnorodnego wykorzystania kosmetyków NYX pozwala bawić się kolorami i fakturami, a także kreować dowolne makijaże - od najbardziej naturalnych, po niezwykle widowiskowe.