NYX FAN BRUSH

Ostatnie egzemplarze!

13,90 zł

Pędzelek-miotełka. Więcej szczegółów

Pędzelek - miotełka wykonany jest z połączenia włosia naturalnego i syntetycznego.  Pozwala usunąć nadmiar cienia do powiek w razie jego osypania pod oczami podczas aplikacji, jak również nadmiar pudru z twarzy.
Przy pomocy tego pędzelka możemy także nakładać róż, puder opalizujący lub rozświetlający.

Kolekcja pędzli marki NYX wyróżnia się jasnoszarymi uchwytami, czarnymi błyszczącymi nasadkami. Wykonane są z włosia naturalnego lub syntetycznego. Pedzle wykonane z włosia naturalnego są dedykowane do produktów o pudrowej konsystencji, podczas gdy syntetyczne włosie sprawdzi się idealnie do rozprowadzania produktów płynnych oraz kremowych, zapewniając nieskazitelne wykończenie. 

MARKA NYX

Marka kosmetyków do makijażu NYX powstała w 1999 roku w sercu słonecznego Los Angeles, gdzie załozycielka marki - młoda Toni Ko stworzyła swoją pierwszą linię kosmetyków, o której marzyła już jako nastolatka. Markę NYX wyróżniają wysokiej jakości produkty, oferowane w przystępnych cenach i modnych odcieniachMożliwość łączenia i różnorodnego wykorzystaniakosmetyków NYX pozwala bawić się kolorami i fakturami, a także kreować dowolne makijaże - od najbardziej naturalnych, po niezwykle widowiskowe.