Rabat! BODYOGRAPHY POWDER BLUSH

BODYOGRAPHY POWDER BRUSH

Ostatnie egzemplarze!

111,20 zł

-20%

139,00 zł

Pędzel do pudru. Więcej szczegółów

Pędzel Powder Blush przeznaczony jest do aplikacji pudru (prasowanego lub sypkiego), bronzera oraz rozświetlacza. Duża końcówka pędzla pozwala szybko rozprowadzić produkt na większej powierzchni skóry, jednocześnie gwarantując bardzo dobry poziom krycia. Wskazówka: Dla mocniejszego krycia, trzymaj produkt za środek rączki, a dla lekkiego poziomu krycia, trzymaj pędzel za koniec rączki. 

MARKA BODYOGRAPHY

Bodyography to marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu o amerykańskim rodowodzie. Produkty oferowane  przez markę bazują na mineralnych formułach, wyselekcjonowanych składnikach oraz prostych i eleganckich opakowaniach. Dzięki zawartości roślinnych i owocowych witamin oraz antyoksydantów o silnych właściwościach pielęgnacyjnych, Bodyography to znacznie więcej niż tradycyjne kosmetyki do makijażu. 

Wysoka jakość oraz intensywna pigmentacja kolorystyczna to dla twórców marki fundament, natomiast niepodważalnym wyróżnikiem kosmetyków Bodyography jest przede wszystkim niesamowite uczucie komfortu na skórze po aplikacji - makijaż nie jest odczuwalny, a skóra pozostaje aksamitna w dotyku przez cały dzień. 

  • Kosmetyki produkowane w USA
  • Certyfikat Cruelty Free (PETA)
  • Pielęgnacyjna moc witamin, minerałów i antyoksydantów
  • Przejrzyste i proste, a jednocześnie bardzo efektywne formuły
  • Marka dostępna na rynku od ponad 18 lat